Zameldowanie 15:00
Wymeldowanie 11:00

Siłownia

Relaks przez sport

W ****ARTIS Hotel & SPA  na terenie strefy Wellness znajduje się bogato wyposażona siłownia z przyrządami siłowymi i cardio.

 

 

Nowocześnie wyposażona
siłownia

Nowocześnie wyposażona siłownia rekreacyjna stwarza idealne warunki do: poprawy kondycji, wzmocnienia mięśni, wymodelowania sylwetki, pozbycia się zbędnych kilogramów.

W ofercie mamy również indywidualne ćwiczenia pod opieką wykwalifikowanego trenera personalnego, który opracuje dla Państwa trening idealnie dostosowany do możliwości organizmu oraz pomoże osiągnąć wymarzony efekt bez ryzyka kontuzji, tak częstych przy samodzielnym komponowaniu ćwiczeń. Towarzystwo profesjonalnego instruktora zapewni bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń na siłowni, pozwoli zdobyć fachową wiedzę z zakresu metod treningowych, a także stanie się motywacją do wypracowania doskonałej formy.

siłownia
Perfekcja

“Perfekcja”

Doskonała lokalizacja przy głównej drodze przelotowej z Lublina na Zamość. Pokoje w pełni klimatyzowane z ciekawie wyposażonym barkiem. W cenie pokoju możliwość skorzystania np ze spa. W podziemiach znajduje się klub z kręglami i dartem. Gorąco polecam.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij