Zameldowanie 15:00
Wymeldowanie 11:00

Atrakcje na życzenie

Miejsce pełne wrażeń

Każdy pobyt w ****ARTIS Hotel & SPA może być połączony z organizacją wycieczki pełnej wrażeń po Zamościu, okolicach Roztocza, sięgającej aż po wschodnie granice. Oferta budowana jest w oparciu o konkretne wymagania, a jej koszt uzależniony jest od ilości uczestników. Atrakcje są dodatkowo płatne i wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Zwiedzanie z przewodnikiem
Zamościa

Zamość, piękne miasto, często nazywane „perłą renesansu”. Każdego dnia zachwyca turystów z całego świata niepowtarzalnym, niemal takim samym od wieków, układem urbanistycznym. Nikogo nie dziwi również to, że miejscowość została doceniona przez ekspertów z UNESCO i od 1992 roku zamojska starówka widnieje na Liście Światowego Dziedzictwa. Zatem będąc już w Zamościu, koniecznie musisz go z nami zwiedzić!

Zamościa

Spływ kajakowy
Rzeką Wieprz

Rzeka Wieprz to chyba najbardziej znana rzeka na Lubelszczyźnie. Jej długość wynosi około 300 km. Najciekawsze odcinki spływów kajakowych znajdziemy na Roztoczu i bliżej Lublina w środkowej części rzeki w obrębie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. W szczególności polecamy odcinek Obrocz-Zwierzyniec, gdzie trasa charakteryzuje się niezwykle malowniczym krajobrazem, a jej rekreacyjny poziom trudności pozwala na pokonanie jej przez nawet początkujących kajakarzy.

Rzeką Wieprz

Zwiedzanie
Roztocza Środkowego

Krasnobród, skansen w Guciowie, Szumy na Tanwi - ten zestaw przepełniony jest walorami estetycznymi oraz historycznymi. Będzie to kompozycja przyjemności dla duszy i ciała, a wycieczka w zupełności nie przyniesie na myśl tych standardowych, nudnych pogadanek.

Roztocza Środkowego

Rodzinny
LIVE COOKING

Szef Kuchni Restauracji Esencja przekaże pewne tajniki pracy w naszej kuchni, pokazując Gościom jak przygotować zachwycające potrawy. Kulinarne show oczaruje każdego z Uczestników.

LIVE COOKING

Zapytaj o

aktualne oferty

+48 84 677 22 00
recepcja@hotelartis.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij