Zameldowanie 15:00
Wymeldowanie 11:00

Nauka pływania

Z nami pływanie jest dziecinnie proste!

4 STYLE Szkoła Pływania

O NAS

Szkoła Pływania 4 STYLE to jedna z najbardziej polecanych Szkół Pływania w Zamościu. Prowadzimy zajęcia w niewielkich kilkuosobowych grupach oraz lekcje indywidualne. Wierzymy, że jako znana i ciesząca się renomą wśród klientów szkoła, zapewnimy Tobie kurs pływania na najwyższym poziomie. Nasze lekcje pływania prowadzone są w przyjemnej atmosferze, pełnej uśmiechu i pozytywnej energii.

OFERTA

  • oswajanie z wodą niemowląt i małych dzieci
  • nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży
  • nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych
  • urodziny na basenie

10 POWODÓW dla których warto z nami pływać!

1. MAŁE GRUPY

W naszej szkole pływania grupy są 5 osobowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i 7 osobowe dla dzieci w wieku szkolnym. Takie małe grupy pozwalają trenerowi kontrolować wszystkich uczniów czy wykonują poprawnie jego polecenia.

2. TRENER WCHODZI Z DZIEĆMI DO WODY

Naszego trenera najczęściej można spotkać w wodzie, dzięki temu dzieci, które zaczynają przygodę z pływaniem czują się bezpieczniej. Bardzo ważne też jest to, że dzieciom czasami jest trudno zrozumieć i poprawnie wykonać ćwiczenie, które jest pokazywane przez nauczyciela na brzegu. Dlatego nasz trener najczęściej ćwiczenia pokazuje i poprawia będąc w wodzie.

3. NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Nasz trener bardzo dobrze wie jak ważna jest zabawa dla wszystkich dzieci tych dużych i tych małych. Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są metodą opowieści ruchowej, którą dzieci uwielbiają.

4. TOR NA WYŁĄCZNOŚĆ

W naszej szkole pływania dla każdej grupy jest wynajęty cały tor wyłącznie do naszej dyspozycji, osoby postronne bądź inni nauczyciele nie przeszkadzają nam w zajęciach. Dzięki temu zajęcia są bezpieczniejsze i efektywniejsze.

5. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nasz trener wie, że każdy jest inny i do każdego ucznia podchodzi bardzo indywidualnie. W sytuacjach, w których dziecko czuje dyskomfort nie zmusza lecz zachęca i próbuje pokazać, że nauka pływania to świetna zabawa.

6. NAGRODY

Wiemy jak ważne są nagrody w sporcie, które każdy chciałby zdobywać, dlatego w naszej szkole pływania na koniec każdego roku pływackiego jest organizowana impreza, na której każdy pływak otrzymuje puchar.

7. DOGODNE WARUNKI

Wiemy, że miesiąc wrzesień dla każdego rodzica jest miesiącem dużych wydatków dlatego w naszej szkole pływania mają Państwo możliwość płatności w ratach.

8. WESOŁA ATMOSFERA

Nasz trener, pamięta o tym, żeby na każdych zajęciach wszystkie dzieci czuły się dobrze i wychodziły z nich uśmiechnięte.

9. WYSOKA JAKOŚC SZKOLENIA

W naszej szkole pływania zajęcia prowadzi Jakub Antonowicz trener II klasy w pływaniu absolwent Akademii Wychowania w Warszawie.

10. ODRABIANE ZAJĘĆ

Rozumiemy to, że jest wiele powodów, dlaczego czasami nie można wziąć udziału w zajęciach, dlatego w naszej szkole pływania umożliwiamy odrabianie zgłoszonych wcześniej nieobecności w innym terminie w grupie na tym samym poziomie bądź niższym.

Informacje i zapisy:

+48 883 96 96 86

więcej informacji znajdziesz na:

www.szkolaplywania4s.pl

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z NAUKI PŁYWANIA:

poniedziałek 15:30-19:00
wtorek 16:15-19:00
środa 16:15-20:00
czwartek 15:30-20:00
piątek 16:00-20:00

 

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij