Zameldowanie 15:00
Wymeldowanie 11:00

Imprezy firmowe

W restauracji Esencja

Restauracja Esencja to miejsce eleganckie i przyjemne. Wykwintne potrawy przyrządzają tutaj pełni pasji do gotowania profesjonaliści, dla których najważniejsza jest przyjemność Twojego podniebienia. Zapraszamy!

Lunch, Obiad, Kolacja

Firmowe, kameralne spotkanie z Pracownikami lub Kontrahentami w towarzystwie wykwintnego menu, sprawią, że służbowe sprawy nabiorą przyjemnego i bezproblemowego charakteru. Zadbamy o kameralną atmosferę, która będzie wyznacznikiem skutecznych negocjacji.

Lunch, Obiad, Kolacja

Bankiet

Uwieńczenie sukcesu firmy, podziękowanie Pracownikom i Kontrahentom w atmosferze doskonałej zabawy - to propozycja do poważnego rozważenia. Menu dostosujemy do wymagań oraz prestiżu wydarzenia, wspólnie dobierzemy odpowiednie atrakcje, muzykę na żywo, a także dekoracje i inne elementy. Tego wydarzenia nie zapomni żaden z zaproszonych Gości.

Bankiet

Impreza integracyjna

Szybkie śniadanie lub obiad połączony z innymi atrakcjami stanowią doskonałą okazję do integracji grupy. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju propozycje, w których każdy Organizator znajdzie coś dla swojej grupy. Nasza niekończąca się lista możliwości obejmuje m.in.: live cooking - show na żywo z Szefem Kuchni, turniej gry w kręgle, zwiedzanie Zamościa i Roztocza z przewodnikiem, off-road po bezdrożach Zamościa i inne.

Impreza integracyjna
Catering

Catering

Organizujesz imprezę/spotkanie w siedzibie swojej firmy lub w plenerze? Z przyjemnością zajmiemy się strefą gastronomiczną, propozycje obejmują wykwintne dania kuchni regionalnej oraz europejskiej. Profesjonalna obsługa pomoże Ci zorganizować każdą imprezę. Nasz Szef Kuchni - Marcin Sikora, dba o to, aby każde danie stanowiło niesamowitą przyjemność dla oczu oraz prawdziwą rozkosz dla podniebienia

Dowiedz się więcej

Poznaj korzyści

REZERWACJI NA STRONIE

Rezerwując na naszej stronie internetowej zyskujesz:

Potwierdzenie
otrzymujesz natychmiastowo!
Najniższe ceny
i najlepsze oferty!
Bezpieczeństwo
danych osobowych i karty.
Bezpłatna anulacja
do 2 dni przed przyjazdem.
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij