Zameldowanie 15:00
Wymeldowanie 11:00

Poznaj klub

"Nieobecny traci"

Niezwykła atmosfera tego miejsca z pewnością pozwoli odpocząć Ci po ciężkim dniu. To bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi.

W Klubie Absens Carens w ****ARTIS Hotel & SPA jestesmy w stanie zorganizować niemalże każde indywidualne życzenia Klienta w zakresie uzgodnionego programu rozrywkowego i gastronomicznego!

Miejsce
Spotkań

Absens Carens to miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi oraz współpracownikami. Możecie tu odpocząć po ciężkim dniu pracy lub po prostu się rozerwać!
 

Spotkań

Gra w
Kręgle

Nasza kręgielnia posiada dwa nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać turnieje całą rodziną oraz dużą grupą przyjaciół! 

Kręgle

Pool
Bilard

9 stopowy, w pełni wymiarowy stół bilardowy to niepowtarzalna szansa na poprawę swojej koncentracji i odrobinę umysłowego relaksu. Ustaw się przy stole, wymierz bile i traf do łuzy - nic prostszego! Szczególnie polecamy grę w 8 bil i 9 bil.

Bilard

Drink
Bar

Dopełnieniem doskonałego klimatu i gwarancją dobrej zabawy w klubie Absens Carens jest profesjonalny i bogato wyposażony drink bar, w którym oferujemy szeroki wybór napojów, alkoholi, a także apetyczne przekąski.

Bar

Zagraj w uwielbiane przez wszystkich
piłkarzyki i darta

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej gry w darta lub piłkarzyki - to gwarancja świetnej zabawy w gronie najbliższych. Stań przy stole i przekonaj się czy potrafisz poprowadzić swoją miniaturową drużynę do zwycięstwa.

piłkarzyki i darta

Skontaktuj się

Z nami

+48 84 677 22 88
klub@absenscarens.pl
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij