Zameldowanie 15:00
Wymeldowanie 11:00

18-stki

w klubie Absens Carens

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia z okazji Twoich 18-stych urodzin. Mając na uwadze wyjątkowy charakter imprezy oraz wyjątkowych ludzi, stworzymy niepowtarzalne menu, które w efektowny sposób oczaruje każdego. Osiemnaste urodziny to szaleństwo do białego rana i beztroska zabawa z przyjaciółmi. Sprawimy, że zapamiętasz ją przez długie lata. Gwarantujemy zadowolenie i sprawny przebieg imprezy!

Super zabawa na
Dyskotece

18-tkowa dyskoteka to szansa na rozrywkowe wejście w dorosłe życie. Zamkniemy lokal dla Twojej ekipy, zorganizujemy DJa, przygotujemy pyszny catering oraz zadbamy o świetną zabawę. Ten wieczór będziesz wspominał jeszcze przez długie lata.

Dyskotece
Kręgle

Bilard i
Kręgle

Kręgielnia jest idealnym miejscem, które pozwala na skorzystanie z wielu atrakcji w trakcie Twojej 18-tkowej imprezy. Zaproszeni goście mają możliwość zagrania w kręglę, darta, bilard a nawet piłkarzyki. Dla zainteresowanych oganizujemy również turnieje wraz z nagrodami. 

Dowiedz się więcej

Drink

Bar

Ukończenie 18 roku życia to pierwszy krok w dorosłość. Na ten dzień czeka praktycznie każdy. Klub Absens Caren oprócz wyjątkowej oferty dyskoteki czy turnieju proponuje również skorzystanie z profesjonalnego drink baru. Oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi nasi Klienci mają również okazje spróbowania niezwykle apetycznych przekąsek. 

Zarezerwuj klub

dla siebie

TEL.: +48 84 677 22 51
grupy@hotelartis.pl
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij