Zameldowanie 15:00
Wymeldowanie 12:00

Zabiegi SPA

Cennik Zabiegów

SAVOIR-VIVRE SPA & Wellness

PODSTAWOWA ZASADA
SPA jest strefą ciszy i relaksu. Dla zapewnienia pełnego komfortu sobie i innym Gościom, uprzejmie prosimy o wyciszenie lub wyłączenie telefonów komórkowych, wyłączenie mobilnych odtwarzaczy, a także nie używanie aparatów fotograficznych.
REZERWACJE
Aby wizyta w naszym SPA odbyła się w dogodnym dla Państwa terminie zalecamy dokonanie wcześniejszej rezerwacji zabiegów w Recepcji SPA osobiście, telefonicznie lub poprzez przesłanie e-maila.
WIZYTA
Zapraszamy Państwa do Recepcji SPA minimum 15 min. wcześniej przed planowanym zabiegiem w celu wypełnienia Karty Konsultacyjnej. Jeżeli pojawią się Państwo po umówionej godzinie, zabieg może zostać skrócony o odpowiedni spóźnieniu czas bez możliwości obniżenia ceny.
REZYGNACJA
W przypadku zmiany Państwa planów, uprzejmie prosimy o anulację rezerwacji. Bezkosztowe anulowanie wizyty odbywa się najpóźniej 4 godziny przed planowanym terminem.
UBIÓR
Gości hotelowych zapraszamy do SPA w szlafrokach i kapciach, które znajdują się w pokojach. Gościom spoza Hotelu Recepcja SPA przekaże szlafrok wraz z kapciami. Należy pamiętać o zdjęciu biżuterii i przedmiotów wartościowych przed zabiegiem. ARTIS SPA & Wellness nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w gabinecie lub szatni - wszystkie cenne rzeczy mogą Państwo oddać do depozytu w Recepcji Hotelu. Do saun oraz do Łaźni Parowej należy wchodzić w szlafroku lub z owiniętym wokół ciała ręcznikiem. Przed wejściem do strefy Wellness (siłownia, kort do squasha) obowiązuje zmiana obuwia na sportowe. W przypadku kortu do squasha powinno być to obuwie z białą lub kauczukową podeszwą. Naszych Gości prosimy również
o zabieranie ze sobą ręczników do strefy Wellness, w przypadku braku ręcznika istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia go w Recepcji SPA.
SPA W ZACISZU DOMOWYM
Aby zabiegi przynosiły długotrwałe i wymierne efekty polecamy skorzystanie z bezpłatnych porad dotyczących odpowiedniej pielęgnacji, udzielanych przez naszych terapeutów. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość zakupu specjalistycznych kosmetyków, które ułatwią domową pielęgnację ciała.


Podane ceny są cenami brutto. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen bez podania przyczyny.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij